APIE MUS

Mūsų, didelį stažą turinti, komanda gamina įvairius gaminius iš medžio. Dažniausiai vykdome užsakymus Vilniuje, Vilniaus raj.,  80 km atstumu nuo Vilniaus. Gaminame: medinius laiptus, medinius su metaliniu karkasu ir kalvės elementais, turėklus, laiptų pakopas, medinius vidaus ir lauko palanges, medines lauko ir vidaus duris, medinius baldus, kitus gaminius iš medžio masyvo ir metalo.

Kiek laiko reika tam, kad pagaminti ir sumontuoti laiptus?

Namo arba buto laiptai – tai atskira konstrukcija su savo ypatumais. Laiptų (laiptinės ) patogumas, saugumas, ilgaamžiškumas priklauso nuo: profesionliai atlikto projekto, kvalifikuoto pagaminimo ir montavimo. Laikas, reikalingas mediniams laiptams pagaminti, priklauso nuo laiptinės didžio, medžiagų ir konstrukcijos sudetingumo.   Vidutiniškai tai 14-30 dienų.

Laiptų gamybos etapai ir kiek laiko reikalauja kiekvienas etapas?

Medienos džiovinimas. Medienos džiovinimui yra priimtos normos ir taisyklės. Naudojant medieną baldų gamybai leistinas drėgnumas 8-10%. Naudojant medieną staliaus-statybiniams darbams, tame tarpe ir laiptų gamybai leistinas medienos drėgnumas – 10-18%.

Medienos džiovinimas priklauso nuo džiovinimo būdo. Ilgiausias medienos džiovinimo būdas – naturalus po stogu. Trumpesnis džiovinimi būdas – džiovinimas kameroje užima iki 3-4 dienų.

Konstruktyvinių elementų gamyba. Atsakingiausias ir kruopščiausias laiptų gamybos etapas. Jau projektuojant nustatoma kiek ir kokių konstruktyvinių elementų reikės. Staliaus ceche išpjaunamos laiptų sijos, pakopos, turėklų detalės ir visi kiti laiptų elementai. Reikalingi obliavimas, 3-4 šlifavimai, didesniam darbų kiekiui reikalinga daugiau 3-jų dienų. Jeigu konstrukcija sudėtingesnė, lenktos formos, papildomas dekoratyvinis papuošimas inkrustavimo elementais – reikės papildomo darbo laiko.
Sekantis etapas- preliminarus laiptų surinkimas staliaus ceche. Mediniai laiptai surenkami prieš dažymą ir rodomi užsakovui. Detalių pagaminimas ir preliminarus laiptų surinkimas vidutiniškai užima apie 3-s dienas.

Detalių dažymas keliais sluoksniais vidutiniškai su džiovinimu užima  iki 5 dienų.

Transportavimas ir galutinis laiptų surinkimas vietoje trunka iki 3-jų parų. Maksimaliam laiptų sudėtingumui  ir didesniai laiptinei, montavimas užima neilgiau savaitės. Dirbame Vilniaus  rajone ir 80 km nuo Vilniaus.

 

Gaminame ir projektuojame  medinius  laiptus,medines palanges, duris, baldus. Galime pagaminti ir sumontuoti Jūsų name  medinius laiptus  ir laiptinę ant metalinio karkaso. Pagaminsime iš medžio viską Jūsų būstui- nuo medinių durų su apvadais ir stakta iki korpusinių baldų. Iš medžio pagamintos detales galime papuošti medžio inkrustacija. Savo įrengimais galime atlikti galutinio  apdirbimo operacijas: obliavimą, frezavimą, lentų, medinių tašų kalibravimą.  Atliekame medžio ruošinių džiovinimą, gaminių  dažymą, impregnavimą ir beicavimą.  Gerą  kainą  ir kokybę garantuojame.